Sistem Nasıl Çalışıyor ?

Araçlara ve ofis bilgisayarlarına gerekli kurulumlar yapıldıktan sonra, tek yapmanız gereken genel indirme periyodlarını belirleyip, (sürücü ve araç için) gereken durumlarda bazı özelleştirmeler yapmak. (bazı araç veya sürücüler için değişik periyodlarda indirme ayarı yapılabilir) Bu kadar basit!

Sistem, yaptığınız periyod ayarlarına göre, cihazlara gereken indirme taleplerini gönderecektir. Cihazlar, ofis bilgisayarlarında kart okuyucularda bulunan firma kartları ile doğrulama işlemini yaptıktan sonra, takodan gerekli verileri indirip, sunucu tarafına gönderim işlemini yapacaktır.

Sunucularımıza indirilen veri dosyaları, müşteri tarafına kurduğumuz servislerimiz ile sürekli olarak lokal bilgisayarlarınıza aktarılacaktır. Bu aktarım sonucunda, dosyaların kullandığınız analiz ve saklama yazılımına aktarımını gerçekleştirebilirsiniz. Dosyaları görüntüleyebilmeniz için ek olarak ücretsiz bir görüntüleme programının kurulumu tarafımızdan yapılmaktadır. Sunucularımıza indirilen veri dosyaları bir sene boyunca korunmaktadır.

ARGE (Araştırma ve Geliştirme)' yi, bir firmanın varlık nedeni olarak benimseyen Softeal Technology, yakın bir gelecekte müşterilerine tako verilerinin analizi ve saklanması hizmetini de sunmaya başlayacaktır !