WEB Yazılımı

Softeal Web takip yazılımımız ile, evinizden veya internet bağlantısı mevcut olan her yerden araçlarınızı takip etmek çok kolay. Kullanım kolaylığı sağlayan arayüzü ile, basit bir şekilde araçlarınızı kontrol edebileceksiniz.

Araç takip sisteminde sadelik ve işlevsellik hedefleri ile hazırlanan sayfamızda sadece tek bir sayfa üzerinden sistem ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Sürükle bırak mantığı ile hazırlanan web yazılımımız ile, araç veya araç gruplarını sadece harita üzerine sürükleyerek gerçek zamanlı tüm konum, hız ve yön bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Geçmişe dönük bilgileri saklayan sistem sayesinde araçlarınızın yaptığı tüm hareketleri harita üzerinde görebilir ve hatta bunları animasyon olarak oynatabilirsiniz. Araçların konum bilgilerini veya üç boyutlu örnek modelini Google haritaları üzerinde görüntüleyerek, aracın bulunduğu lokasyonu çok daha detaylı şekilde izleme olanağına sahipsiniz.

Ek olarak, harita üzerinde araçlarınızı ikon bazlı ya da yön bazlı olarak görüntüleyebilir, tek bir kısayolla araç veya araç gruplarına mesaj atabilirsiniz.

Harita üzerinde çeşitli bölgeler oluşturup, araçlarınıza atama yapabilirsiniz. Bu sayede, araçlarınızın bölgeye giriş ve çıkışlarında, ya da bölgede fazla bekleme durumlarında uyarı bilgisi almanız mümkündür.

Web yazılımımızda ek olarak yük takip sistemi hizmeti sunulmaktadır. Müşterilerinize, yük takibinde kullanmaları için hesaplar tanımlayabilirsiniz. Sistemde yükleri kaydetmeniz ve ilgili yükü taşıyan araçları, hesaplara atamanız durumunda, müşterileriniz web sistemimize giriş yaparak yüklerini takip edebilirler.

Sistemde, standart araç takibi ile ilgili raporların yanında, temel canbus raporları ve ısı yönetim sistemi ile ilgili raporlar da sunulmaktadır.

Yazılıma ait özellikler aşağıdaki şekilde listelenebilir:

 • Kolay ve hızlı kullanım.
 • Araç grupları oluşturma ve araçlara ek özellik ekleme desteği.
 • Araçların harita üzerinde ikon bazlı ya da yön bazlı olarak gösterimi.
 • Mesajlaşma desteği. Tek bir kısayolla seçilen araca ya da araç grubuna kolay bir şekilde mesaj gönderimi.

 • Bölge kontrolü ile, bölgeler oluşturarak araçlara atama sonucunda, uyarı bilgileri alabilme desteği.
 • Seçilen bir aracın konumunun Google Street View  görünümü.
 • Görsel ve liste olarak konum tarihçesi sorgulama ve harita üzerinde animasyon olarak oynatabilme.
 • Yük takibi uygulaması. Müşterileriniz için hesaplar oluşturarak, tanımladığınız yüklerin bulunduğu araçları, yük bilgileri ile takip etme olanağı.
 • Standart araç takip sistemi (konum, mesaj ve olay tarihçesi, bölge aktivitesi vb.) raporları.
 • Canbus verisi (odometre, yakıt vb.) ve sürücü performans raporları.
 • Isı yönetim sistemi desteği ile, ısı ve kapı sensörleri durum ve tarihçe sorgulama raporları.