Dreevo Akıllı Mesajlaşma Terminali

Programlanabilir cihazlarımızın ek olarak navigasyon özelliği bulunmaktadır. Bu sayede sürücüleriniz gidilecek lokasyona aramakla zaman kaybetmeden minimum sürede ulaşabilirler.

Navigasyon uygulaması için harita versiyonları üç aylık periyodlar halinde yenilenmekte ve müşterilerimize ait cihazların harita güncelleme işlemleri yapılmaktadır.

Sürücü gideceği lokasyona navigasyon yaparken, en kısa mesafe, en kısa zaman gibi opsiyonları kullanarak kendisine uygun rotayı oluşturabilir. Bu opsiyonlara ek olarak araç türüne göre yol seçme, belirli tür yolları (paralı yol vb.) kullanmama gibi opsiyonlar bulunmaktadır.

Sürücü gideceği lokasyonu klavyeden adres girerek, posta kodu girmek suretiyle ya da haritadan tıklama ile koordinat bilgisi seçerek belirleyebilir.

Navigasyon uygulamasında, tır haritası opsiyon olarak sunulmaktadır. Tır tipi araçlarda etkin navigasyon yapılabilmesi için, cihazlardaki haritalarda bu tip araçların geçebileceği lokasyonların (otoban, altgeçitler vb.) tanımlı olması gerekmektedir.

Gelişmiş İşemri Yönetimi uygulamasında, eğer sürücünün gideceği işemri lokasyonu ait enlem ve boylam bilgileri biliniyorsa, sürücünün navigasyon yapma işlemini kolaylaştırmak için, gönderilen işemri içerisinde lokasyon koordinat bilgileri de verilebilir. Bu durumda, sürücü işemri lokasyonundaki kısayola sadece tıklama işlemi ile navigasyon işlemini gerçekleştirebilir.