Şirket Profili

2006 yılında ticari hayatına başlayan SOFTEAL, 2009 yılında bünyesine katılan Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri sektörünün önde gelen isimleri ile standart uygulamaların ötesine geçerek, sektörel bazda uygulamaları ile müşterilerine en doğru çözümleri sunmak için büyük atılımda bulunmuştur.

Araçlara takılan özel donanımlar sayesinde, yakıt sarfiyatını düşürme ve iş gücünü arttırma çözümlerini bir adım öteye taşıyan çözümler geliştirerek firmaların kazançlarını arttırma hedefi ile çıktığımız yolda kısa zamanda çok mesafe katetmiş bulunmaktayız. Öncelikli olarak ihtiyaçları konusunda en fazla bilgi sahibi olduğumuz lojistik sektörüne özel çözümler üretmek amacı ile, gerek araçlarda kullanılan donanımlar, gerekse sunucu yazılımları üzerinde geliştirmeler yaparak sektörün önce gelen firmalarının operasyon esnasında yaşanan sorunlarını minimuma indirmeyi başardık.

Standart karakutu uygulamalarına, navigasyon terminalleri, Canbus bağlantısı ve Uzaktan Takograf Bilgilerinin İndirimi (Remote Tacho Download) geliştirmelerini entegre ederek araç, sürücü ve merkez arasında kurulan iletişimi maksimum seviyelere çıkartmış bulunmaktayız. Bu çözüm sayesinde navigasyon terminali üzerinde geliştirilen uygulamalar, sürücü bilgileri, mesajlaşma, ısı yönetimi, uzak takograf bilgisi ve iş emri gibi birçok uygulama müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda mevcut yazılımların geliştirilmeleri ve yeni çözümler konusunda çalışmalarımız da hız kesmeden devam etmektedir.

Günden güne artan müşterilerimiz ile çok daha doğru çözümlere ulaşacağımız bilinci ile hareket ederek sektöre hizmet vermeye hız kesmeden devam edeceğiz.