Haberler

19/6/2020 – Mertur artık tüm operasyonunu Softeal Altyapısı ile kolayca yönetiyor

Mertur operasyonel verimliliği arttıran iş emri entegrasyonu ve takograf veri yönetimi gibi ileri seviye uygulamalarımızı tercih etti.

17/4/2020 – Sönmez Bustaş tüm filosunu Softeal ile yönetmeye başladı

Sönmez bustaş tüm filosunu iş emri entegrasyonları, takograf veri yönetimi ve canlı sürüş saatleri ile çok daha efektif kullanmaya başladı.

01/3/2017 – Arkas Filo Yönetim Sistemi çözüm ortağı olarak Softeal'i tercih etti.

Araç ve sürücü performanslarının yönetiminin sağladığı Softeal Filo Yönetim Sistemi ile Arkas Filosu artık çok daha performanslı hareket etmekte.

19/03/2016 – Tachoprtal.com Takograf Veri Yönetimi ve Raporlaması Platformumuz Yayına Alındı

Takograf verilerinin tamamen otomatik olarak indrildiği ve indirilen dosyaların geniş raporlamalarının sunulduğu tachoportal.com platformu yayına alındı. Artık tüm müşterilerimiz hiçbir zahmet çekmeden araç ve sürücülerinin verilerini uzaktan indirerek raporlayabilecekler.

14/02/2014 – Softeal PLC Projesi Tamamlandı

Softeal, ısı değerleri yönetiminde artık güç kablosu üzerinden haberleşme (PLC) projesini tamamladı. Bu yöntem ile bağlanacak sensörlerin sayısı artırılırken, aynı zamanda römork bağlanma ve ayrılma bilgisi cihaz tarafından merkeze gönderilebilecek.

15/10/2012 – Ekol Lojistik Softeal’ ı Seçti

Ekol Lojistik, araç takip ve filo yönetimi için Softeal’ ı tercih etti. Ekol’ ün geniş bilgi işlem kadrosu ile yapılacak çalışmalarda özellikle işemri yönetimine ağırlık verilecek.

Ekol yönetimi, işemri yönetimini devreye aldıktan sonra, sürücü performans değerlendirme konusuna ağırlık vermek istediklerini belirttiler. Bu anlamda yapılacak çalışmalar ile, işemrinin çeşitli aşamalarında önemli canbus bilgileri cihaz tarafından gönderilecek ve bu bilgiler ile sürücü performans değerlendirmesi yapıldıktan sonra sonuçların sürücü tarafından da görülebilmesi için tekrar araçlardaki cihazlara gönderimi yapılacak.

05/07/2012 – Mars Lojistik Softeal’ ı Seçti

Mars Lojistik Softeal Filo Takip ve Yönetimini kullanan firmalar arasına katıldı. ERP sistemi ile entegrasyon projesinde ilk aşama olarak konum ve mesaj entegrasyonu gerçekleştirilecek. İkinci faz olarak ise, cihazlara işemri gönderimi ve geri dönüşlerin ERP sistemine aktarılarak yük takibi için anlık ve güncel bilgi akışı sağlanmış olacak.

19/09/2011 – Takograf Verilerinin Uzaktan İndirilmesi Testleri Tamamlandı

Uzaktan veri indirme yazılımlarına sahip olan takograf cihazlarından verinin uzaktan indirilmesi için gerekli tüm yazılımlar ve testler tamamlandı.

18/06/2011 – VIP Lojistik Softeal Kullanan Firmalar Arasına Katıldı

VIP Lojistik, filosu için Softeal’ı seçen firmalar arasına katıldı. İşemri yönetimi öncelikleri arasında olan firma yönetimi, ilk faz olan, ERP sistemine konum ve mesaj aktarımından sonra ERP sisteminden araçlara işemri gönderimi ve sonuçların geri beslenmesi ile ilgili çalışmalara başlanması gerektiğini belirttiler.

20/04/2011 – Omsan Lojistik Softeal Ailesine Katıldı

Omsan Lojistik, filosunu artık Softeal ile yönetecek. Öncelikli beklentileri arasında işemri yönetimi ve sürüş saatleri olan firma için ilk aşamada Omsan ERP sisteminden araçlara işemri gönderimi ve geri dönüşlerin tekrar ERP sistemine aktarımı için çalışmalara başlanacak. Bu anlamda işemri adımlarına bağlanacak olan şablon mesajların tasarımı ve uyarlamasına Omsan bilgi işlem ve operasyon ekibi ile devam ediliyor.

İşemri entegrasyonunun tamamlanmasının ardından ikinci faz olarak sürüş saatleri yönetimine ağırlık verilecek. Sürücülerin yasal sürüş limitlerini aşmamaları için, Softeal sistemi tarafından limitlere yaklaşan sürücüler için anlık olarak ilgili operasyon ekibine uyarı mesajları gönderilecek. Ek olarak, operasyon tarafından en etkin araç yönlendirmesi yapılabilmesi için sürücülerin son durumları özet liste olarak Softeal tarafından kullanıcılara sunulacak.

09/03/2011 – Orkun Lojistik Softeal’ı Seçti

Orkun Lojistik, filosu için Softeal Filo Takip ve Yönetimi sistemini seçti. Konum ve mesaj bilgilerinin ERP sistemine aktarımı ve araçlara ERP sisteminden mesaj gönderimi için çalışmalara başlandı. İkinci faz olarak işemri yönetimi entegrasyonun gerçekleştirilmesi planlanıyor.