Cihazlar tarafından sunucularımıza gönderilen veri dosyaları bir yıl boyunca sistemimizde saklanmaktadır. Biriken dosyalarınızı Softeal Remote Tacho Download yazılımı ile lokal bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Talep edilen durumlarda, müşteri sunucularına kurduğumuz servislerimiz ile, bu işlemin otomatik olarak gerçekleştirilmesi mümkündür.

Bu otomasyon sonucunda, kullandığınız veri analiz ve depolama sistemine, (TIS Web vb.) indirilen verilerin otomatik olarak aktarımını yapabilirsiniz. Yakın bir gelecekte, Softeal Technology tarafından müşterilerine tako verileri analiz ve depolama hizmeti sunulmaya başlanacaktır.

"Dosyaların Lokal Bilgisayara İndirimi Penceresi"
Resmi büyütmek için tıklayınız
İndirilen tako verilerinin görüntülenmesi için "ReadEsm" adlı ücretsiz bir yazılım, kurulum sırasında müşterilerimize sağlanmaktadır. Bu yazılım sayesinde, sürücünüz ya da araç için geçerli periyod aralığında yapılan tüm aktiviteleri (sürüş, dinlenme) veya kural ihlallerini (hız aşımı gibi) incelemeniz mümkündür.
"ReadEsm Ekran Görünümü"
Resmi büyütmek için tıklayınız
Gönderdiğiniz taleplerin durumlarını yazılımımızdan takip edebilirsiniz. Hata durumlarında, cihaz belirli bir süre indirim denemesi yapmakta, bu denemeler sonunda indirim talebini iptal etmektedir. Bu tür talepler, hata bilgileri ile birlikte yazılımda kırmızı renkte belirtilmektedir. Bu şekilde, olası bağlantı problemi yüzünden takograf ile iletişim kurulamayan, fiziki müdahale gerektiren araçlarınızı belirleyebilirsiniz.

Uzaktan tako verisi indirme yazılımımız ile, digital takograf verilerini indirmek için, manuel müdahaleye gerek duymayacak, daha önce veri indirme işlemi için ayırdığınız işgücünden tasarruf etmiş olacaksınız.

Softeal Remote Tacho Download yazılımının tüm özellikleri hakkında bilgi almak veya sunum talebinde bulunmak için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz!